Novinka v našej ponuke.

Image Podzemné kontajnery, ktoré riešia problémy s odpadmi hlavne v historických centrách miest, alebo na miestach, kde sa nedá rozšíriť kapacita zberných nádob. Bez zápachu, veľmi nenápadné a estetické. Vyobrazené produkty nájdete v serii označené OPTIMA - zberné nádoby sa nachádzajú úplne pod zemou, koše na vhadzovanie odpadu sú vyrobené z nerezu.

Podzemné kontajnery sú v niekoľkých variantoch.

Image Pre našich zákazníkov je k dispozícii celá produktová škála výrobkov-od lacnejších až po výrobky podľa priania našich zákazníkov. Tu zobrazený produkt je zo série ECO - ekonomická a praktická alternatíva pre podzemné kontajnery.

Systém UNIVERSAL.

Image

Vyobrazený produkt je zo série UNIVERSAL - čo je zhruba cenový stred ponuky spoločnosti SULO. Zberné nádoby sú do zeme zapustené čiastočne, čo  zrýchľuje a aj zlacňuje ich inštaláciu. Vhodné aj do miest s vysokou hladinou spodnej vody. Nadzemná časť sa dá na prianie pohľadovo modifikovať.

Inštalácia:

Montáž podzemných kontajnerov je veľmi jednoduchá, do pripravenej jamy sa umiestni betónová nepriepustná vaňa, do ktorej sa osadí nerezová konštrukcia vlastného kontajnera, ktorá sa uzatvorí príklopom s vhadzovacím otvorom pre odpad. Okolitý terén sa potom upraví do pôvodného stavu. Z veľkého odpadového kontajnera je viditeľný len vhadzovací kôš pre odpadky, alebo jeho časť (podľa vybranej série - ECO, UNIVERSAL, OPTIMA). Odvoz odpadu sa vykonáva rovnakou technikou, ako zvoz tzv. "zvonov" na triedený odpad.