Priďte sa na nás pozrieť na výstavu

21.-24.04.2009, PRO EKO, Banská Bystrica

Naša spoločnosť Zoltán Berner - SULO vystavuje na 5.výstave recyklácie a zhodnocovania odpadov - PRO EKO v termíne 21.-24.apríla 2009 v Banskej Bystrici zberové nádoby. Srdečne Vás pozývame na prezentáciu noviniek. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Inštalácia podzemných kontajnerov

02.04.2008, 22:13, Tomáš HOLEC

Montáž podzemných kontajnerov je veľmi jednoduchá, do pripravenej jamy sa umiestni betónová nepriepustná vaňa, do ktorej sa osadí nerezová konštrukcia vlastného kontajnera, ktorá sa uzatvorí príklopom s vhadzovacím otvorom pre odpad. Okolitý terén sa potom uvedie do pôvodného stavu. Z odpadového kontajnera je viditeľný len vhadzovací kôš pre odpadky. Odvoz odpadu sa vykonáva rovnakou technikou, ako zvoz tzv. "zvonov" na triedený odpad. Celý článok...

Kontajnery na kompostovanie

10.03.2008, 14:23, Tomáš HOLEC | Komentáre: 0

Vzhľadom k rozšíreniu počtu kontajnerov na triedený odpad o kontajnery na kompostovanie zahajuje naša spoločnosť predaj týchto kontajnerov. Podrobnosti o ponúkaných variantoch sa môžete dozvedieť buď telefonicky alebo poštou resp. elektronickou formou.

Spustili sme novú web stránku!

21.01.2009, 14:17, Dávid Berner | Komentáre: 0

26.januára sme pre Vás spustili novú verziu našich stránok. Dúfame, že Vás zaujmú a pomôžu Vám v orientácii. Chvíľu nám bude trvať, kým všetko doladíme, ale už predom Vám chceme poďakovať za Vašu priazeň.

Celý článok...